Medycyna estetyczna Lubin

Wszystko, co musisz wiedzieć o zabiegach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna
medycyna estetyczna Lubin

Medycyna estetyczna Lubin - Twój sposób na piękno

Medycyna estetyczna Lubin jest zawsze połączeniem dwóch dziedzin: medycyny oraz sztuki. Dlatego rekomendowane jest, aby zabiegi z tego zakresu wykonywać u lekarzy, którzy posiadają wiedzę i świadomość tego, co robią. Poprawa wyglądu wymaga zachowania szczególnej równowagi między tym, co naturalne a piękne, dlatego w Erwin Clinic wydobywamy ukryte piękno.

 

Medycyna estetyczna Lubin

Zabiegi medycyny estetycznej w Erwin Clinic

Botoks

Botoks jest substancją, której celem jest zmniejszenie napięcia mięśni. Dzięki temu skurcz mięśni zmniejsza się, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Iniekcje toksyny botulinowej są w pełni skutecznym i nieinwazyjnym zabiegiem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym.

Nici

W Erwin Clinic wykorzystujemy nici PDO, które bardzo mocno rewitalizują skórę i stymulują syntezę kolagenu.

Głębokie stymulowanie tkanek jest szczególnie istotne w profilaktyce antyaging, a sam zabieg rekomendowany jest osobom, które w subtelny sposób chcą poprawić jakość skóry i owal twarzy

Mezoterapia
Osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia igłowa jest lekarstwem na wiele problemów skóry. Dobierając odpowiedni preparat jesteśmy w stanie walczyć z suchością, brakiem jędrności, przebarwieniami i brakiem witalności.
Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego nazywane są potoczenie wampirzym liftingiem.  Celem jest rewitalizacja skóry, poprawa jędrności, gęstości oraz nawilżenie

Medycyna estetyczna Lubin

Kwas hialuronowy - zastosowanie

Zastosowanie kwasiu hialuronowego jest dość szerokie, ponieważ przede wszystkim możemy go wykorzystywać do modelowania ust oraz kości twarzy ( tzw. wolumetria twarzy). Ponadto jest wykorzystywany do wypełniania różnego rodzaju zmarszczek, bruzd, zagłębień np. linie marionetki, dolina łez.

 • MODELOWANIE UST – kwasem hialuronowym możemy uzyskać zupełnie nowy kształt ust. Dzięki odpowiedniemu podaniu preparatu możemy poprawić kontur ust, wypełnić czerwień wargową lub po prostu jest długotrwale nawilżyć.  Korekta ust może dotyczyć powiększenia warg, wyrównaniu asymetrii lub korekty konturu, który z wiekiem ulega zatarciu.
 • WOLUMETRIA TWARZY – zabieg polega na ponownym wymodelowaniu kości twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, który ma na celu przywrócenie właściwych proporcji twarzy. Preparat podawany jest w miejsca, w których jest widoczny największy ubytek tkanki tłuszczowej. Kwas wypełnia zapadnięte objętości policzków, skroni, żuchwy czy podbródka.
 • WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK –  kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu, dlatego jego stosowanie jest tak powszechne. Kolejną możliwością jest zniwelowanie uciążliwych zmarszczek i bruzd, które wypełnione kwasem prostują się i twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd

Medycyna estetyczna Lubin - botoks

Botok- zastosowanie

Głównym zastosowaniem botoksu jest redukcja zmarszczek mimicznych, jednak należy pamiętać o tym, że w medycynie posiada on wiele więcej zastosowań. Toksyna botulinowa podawana jest podskórnie w miejsca, które są bardzo precyzyjnie wyznaczone przez lekarza. W zależności od liczby punktów iniekcyjnych sam zabieg trwa około 15 – 20 minut i nie wymaga znieczulenia, bo bolesność jest minimalna. Tuż po zabiegu powinno się zadbać o ograniczenie ruchomości mięśni, które zostały poddane działaniu botoksu.  Pełen efekt Pacjent zobaczy po około 2 tygodniach i będzie się utrzymywał od 2 do 5 miesięcy.

Botoks - na jakie okolice mogę go zastosować

medycyna estetyczna Lubin

Medycyna estetyczna Lubin

Osocze bogatopłytkowe - eliksir dla skóry

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to naturalny sposób na odnowę skóry i poprawę jędrności. Preparat jest pozyskiwany z krwi Pacjenta  poprzez odwirowanie krwinek czerwonych. Pozostawione osocze posiada w sobie całą gamę cennych dla skóry czynników regenerujących,  ujędrniających i nawilżających, które podaje się małą igłą pod skórę. Ten koncentrat zawiera w sobie przede wszystkim czynniki wzrostu, które powodują namnażanie i budowę nowych komórek oraz powstawanie kolagenu   Po zabiegu skóra  wygląda na odnowioną. Przy użyciu osocza można odbudowywać skórę, ale również ją regenerować, likwidować zmarszczki oraz niwelować efekt podkrążonych oczu.

Korzyści z wampirzego liftingu

 1. Zabieg nie niesie za sobą żadnego ryzyka alergii ponieważ preparat jest pozyskiwany z krwi Pacjenta
 2. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym rewitalizuje skórę, poprawia jej gęstość, jędrność oraz nawilżenie
 3. Osocze doskonale radzi sobie ze spłyceniem niewielkich zmarszczek na czole, wokół oczu czy na policzkach
 4. Osocze wykorzystuje się również w przypadku problemów z włosami hamuje wypadanie i stylumuje wzrost nowych włosów
 5.  Skóra po wykonanej serii zabiegów odzyskuje młodzieńczy blask

Czy osocze bogatopłytkowe to zabieg dla mnie?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby :

 • odżywić, odbudować i nawilżyć skórę
 • zniwelować oznaki starzenia skóry: drobne zmarszczki, kurze łapki, bruzdy i fałdy
 • poprawić gęstość i elastyczność skóry
 • zmniejszyć widoczność blizn
medycyna estetyczna Lubin

Medycyna estetyczna Lubin - lifting

Niechirurgiczny lifting twarzy

Zabiegi z użyciem nici to małoinwazyjna metoda, która stymuluje produkcję kolagenu oraz rewitalizuje skórę. Takie zabiegi są szczególnie istotne w podejściu do medycyny antyaging, gdzie ważne jest głębokie stymulowanie tkanek.  Efekt zwiększonej produkcji koleganu równy jest zwiększeniu gęstości oraz jędrności skóry, co przekłada się na wygładzenie zmarszczek. 

Czym są nici PDO?

Wykorzystywane do zabiegów First Lift, to proste, wchłanialne nici, które stanowią nowe rusztowanie dla zwiotczałej. Umieszcza się je pod skórą za pomocą cienkiej igły. Materiał, z którego wykonana jest nic stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta.
Ten niechirurgiczny zabieg nie pozostawia żadnych blin i jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną w subtelny sposób poprawić swój wygląd.

Jak działają nici?

 • są bezoperacyjnym liftingiem twarzy oraz ciała ( nici można również zastosować np. na szyję)
 • unoszą owal twarzy dzięki czemu odzyskujemy młodzieńcze rysy twarz
 • poprawiają gęstość skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu
 • zwężają pory
 • wzmacniają luźne tkanki

Chcę poprawić swój wygląd - co dalej?

Wielu ludzi marzy o tym, aby zatrzymać upływający czas i odmłodzić skórę jak za pomocą magicznej różdżki. Rozwój nauki i technologii pozwala nam na tym, aby wykonując nieinwazyjne zabiegi osiągnąć oczekiwane efekty. Szereg preparatów oraz możliwości daje nam szerokie spektrum działania. Jeżeli chcesz osiągnąć naturalny efekt umów się na wizytę w Erwin Clinic. Punktem wyjścia będzie wizyta konsultacyjna, gdzie lekarz dokładnie omówi poszczególne zabiegu, zaproponuje rozwiązania oraz chętnie odpowie na wszystkie pytania

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ul. Sportowa 39 59-300 Lubin       +48 784 898 003       erwin.clinic@gmail.com