Zapoznaj się z cenami i jakością usług Erwin Clinic

Ceny usług w Erwin Clinic

Cennik

DIAGNOSTYKA

Dowiedz się o sobie więcej niż kiedykolwiek do tej pory.
Świadomość naszych pacjentów to dla nas priorytetowa sprawa, bo od tego zaczyna się rozwiązanie każdego problemu. Szczegółowa diagnostyka i dokumentacja obrazowa za pomocą najnowocześniejszego sprzętu pozwalają nam w przewidywalny sposób przeprowadzić leczenie od początku do końca.

 • Wizyta przeglądowa 300 zł

  Wizyta Pierwszorazowa to spotkanie z lekarzem, który przedstawi plan leczenia i odpowie na wszelkie, nurtujące Was pytania.
  NA WIZYCIE PRZEGLĄDOWEJ NIE WYKONUJEMY ZABIEGÓW.
  To jest czas na diagnostykę, ustalenie planu leczenia i wzajemne poznanie się.
  Pełne badanie jamy ustnej zawiera w sobie:
  - pakiet zdjęć RTG
  -fotograficzną sesję zdjęciową zębów i uśmiechu
  – analiza estetyczna
  -mikroskopową ocenę stanu zębów pod kątem próchnicy, pęknięć, nieszczelności
  -profesjonalną ocenę stanu przyzębia pod kątem Paradontozy i chorób dziąseł
  -badanie w kierunku choroby odogniskowej
  -przesiewowe badanie błony śluzowej pod kątem nowotworów i stanów zapalnych
  -rozmowę edukacyjną wraz z instruktażem higieny jamy ustnej
  -plan leczenia czyli logiczne usystematyzowanie kolejnych kroków

 • Zdjecie panoramiczne 100 zł

  Zdjęcie na którym można ocenić wszystkie zęby na raz. (na potrzeby Wizyty Przeglądowej- gratis)

 • Tomografia komputerowa 300 zł

ZNIECZULENIE

 • Znieczulenie miejscowe komputerowe GRATIS

  Znieczulenie komputerowe jest wliczone w cenę każdego zabiegu

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Nasza klinika specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu kanałowym.
Każdy zabieg wykonywany jest z użyciem izolacji koferdamu co zabezpiecza leczony ząb przed dostępem bakterii ze śliny oraz maksymalizuje precyzje lekarza.
Dzięki stosowaniu mikroskopu zabiegowego możliwe jest leczenie kanałowe większości zębów tylko na jednej wizycie.
Znieczulenia, zdjęcia RVG, zastosowanie koferdamu, mikroskopu oraz największa precyzja są w STANDARDZIE.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Dzisiejsza chirurgia stomatologiczna to 'inny świat’ w porównaniu z chirurgią sprzed lat. Całkowita eliminacja bólu, pełen komfort pacjenta przez cały zas trwania zabiegu oraz minimalnie inwazyjne podejście to coś co charakteryzuje naszą filozofię. Powiększenie pola zabiegowego to szybkość i prezycja działań, a specjalistyczne narzędzia przyspieszają czas w którym pacjent jest z powrotem w domu. Każdy ząb jest usuwany atraumatycznie z maksymalnym zachowaniem tkanek dookoła niego, co daje póżniej najlepsze wyjsciowe warunki do ewentualnej implantacji. W przypadku planowanych większych zabiegów konieczna jest wcześniejsza wizyta konsultacyjna. Znieczulenie, oraz wszelkie konieczne działania (szwy, opieka pozabiegowa etc. ) są w cenie zabiegu.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

Leczenie zachowawcze to przede wszystkim eliminacja próchnicy z zęba i wykonanie wypełnienia (plomby ).
Każde wypełnienie wykonane jest z zastosowaniem najnowocześniejszych światowych standardów.
Nasze podejście jest proste- lepiej zrobić plombę raz, a porządnie !
Aby wszystkie wypełnienia trzymały sie jak najdłużej, spełniały wysokie normy estetyczne i biologiczne wykonujemy je z użyciem izolacji koferdamu, pod mikroskopem.
Do wszystkich wypełnień stosujemy tylko Materiał Światłoutwardzalny Nowej Generacji – imitujące w pełni naturalne zęby pod kątem przezierności szkliwa.

PERIODONTOLOGIA

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się dziąsłami oraz kością wokół zębów- czyli wszystkim tym, co trzyma je na swoim miejscu. Dzięki możliwości profesjonalnego badania PERIO w naszej klinice, macie Państwo pewność, że nie umknie nam najmniejszy stan zapalny. Krwawiące dziąsła, odsłaniające się korzenie, haczenie nitki w trakcie nitkowania, czy zanik kości – to tylko niektóre z objawów choroby dziąseł. Mądre prowadzenie pacjentów przez lata pozwoliło nam już uratować setki zębów przed rozchwianiem i usunięciem. W opanowaniu chroby przyzębia najważniejsze jest jej wczesne wykrycie, dlatego w Erwin Clinic każdy pacjent jest przesiewowo badany pod tym kątem.

IMPLANTOLOGIA

Nowe technologie pozwalają nam na leczenie implantologiczne, które skutecznie i trwale eliminuje problem braków zębowych. Pełnoceramiczne korony wyglądają jak prawdziwe zęby i co najważniejsze, w pełni przywracają wszystkie funkcje narządu żucia

PROTETYKA

Droga do pięknego uśmiechu wcale nie musi być długa i wyboista. Wybór odpowiedniego stomatologa, który podchodzi do leczenia kompleksowo sprawi, że wymarzony uśmiech może być na wyciągnięcie ręki. Nowoczesne technologie wykorzystywane w Erwin Clinic, pozwalają nam na tworzenie naturalnych, estetycznych uśmiechów, przywracających anatomiczne funkcje narządu żucia

PROFILAKTYKA

CZY WIESZ, ŻE…
regularna higienizacja ( co pół roku) znacznie zmniejsza ryzyko próchnicy oraz paradontozy, a dodatkowo przywraca zębom naturalną biel i blask

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Wielu ludzi marzy o tym, aby zatrzymać upływający czas i odmłodzić skórę jak za pomocą zabiegów niechirurgicznych. Rozwój nauki i technologii pozwala nam na tym, aby wykonując nieinwazyjne zabiegi osiągnąć oczekiwane efekty