Dr Erwin Kaczmarek

Twój stomatolog Lubin

O nas

stomatolog lubin

Dr Erwin Kaczmarek stomatolog Lubin to nieokiełznany marzyciel i perfekcjonista. W gabinecie zaraża spokojem ducha.

Dr Erwin na co dzień praktykuje zaawansowaną endodoncję mikroskopową, chirurgię stomatologiczną oraz nowoczesną stomtologię zachowawczą.

Uwielbia rozmawiać o zębach jak i w wolnych chwilach uprawiać triathlon. Stomatologia to jego pasja już od ponad 11 lat. Jest osobą bardzo empatyczną jak i wczuwająca się w swoją pracę. Każdy trudny przypadek to dla niego kolejne ciekawe wyzwanie.
Ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji są wpisane w charakter Dr Erwina Wszystkie zabiegi wykonuje w taki sposób, w jaki sam chcialby być leczony. To jest gwarantem sukcesu Doktora i jego pacjentow.

Erwin Clinic Twój stomatolog Lubin

Erwin Clinic to miejsce, gdzie staranna opieka stomatologiczna jest naszym znakiem rozpoznawczym

Celem naszej pracy, którą wykonujemy z najwyższą starannością, jest zdrowie naszych pacjentów. W Erwin Clinic stomatolog Lubin kierujemy się naszym motto „NOWA KULTURA LECZENIA, dlatego mocno jesteśmy skoncentrowani na profesjonalnym leczeniu. W naszej klinice prowadzimy leczenie głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji, periodontologii oraz stomatologii zachowawczej. Troszczymy się o to, aby leczenie przebiegało zawsze w bezstresowej atmosferze. Najlepszym świadectwem nienagannie prowadzonej praktyki lekarskiej są pozytywne opinie zadowolonych pacjentów  na portalu znanylekarz.pl

Dobry Stomatolog Lubin

Co czeka na Państwa w naszej klinice?

Uśmiech jest zawsze naszą wizytówką, a celem personelu Erwin Clinic jest zapewnienie wszystkich możliwych rozwiązań, aby nasi pacjenci opuszczali gabinet pełni satysfakcji i zadowolenia z wizyty stomatologicznej. Sukces naszej kliniki to przede wszystkim indywidualne podejście, bezstresowe i bezbolesne leczenie oraz zaawansowana wiedza specjalistyczna.
Erwin Clinic Stomatolog Lubin to miejsce, któremu możesz zaufać, bo każdy, nawet najmniejszy zabieg, jest przeprowadzany z zachowaniem szczególnych procedur dających największą szansę powodzenia. Jesteśmy świadomi tego, że stan uzębienia ma znaczący wpływ na zdrowie całego organizmu, dlatego tak ważna jest dla nas pełna diagnostyka, która wyeliminuje wszystkie ogniska chorobowe w obrębie jamy ustnej.
Jeżeli poszukujesz specjalisty w Lubinie, długotrwałych efektów leczenia, profesjonalnej opieki medycznej i kompleksowego podejścia, to Erwin Clinic jest miejscem dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ul. Sportowa 39, 59-300 Lubin       +48 784 898 003       erwin.clinic@gmail.com