Poznaj opinie Erwin Clinic

Zobacz, co Pacjenci mówią o leczeniu w naszym gabinecie stomatologicznym

Opinie
opinie erwin clinic

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze-
opinie Erwin Clinic

W Erwin Clinic kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszej pracy oraz na satysfakcję Pacjenta. Wkładamy dużo pracy w to, aby leczenie było na najwyższym, światowym poziomie z zachowaniem obowiązujących procedur. Dzięki pełnej diagnostyce, najnowszym technologiom oraz pracy pod mikroskopem jesteśmy w stanie pracować tak, aby Pacjent cieszył się zdrowym uśmiechem na lata. Wprowadzając program STOP DENTOFOBII dbamy o to, aby wizyta w Erwin Clinic była pozbawiona nieprzyjemnych skojarzeń i bólu, dlatego Pacjent może skorzystać ze znieczulenia komputerowego oraz sedacji wziewnej ( gaz rozweselający).
Opinie naszych Pacjentów są dla nas szczególnie ważne, bo świadczą o jakości wykonywanych przez nas prac.  
Erwin Kaczmarek - ZnanyLekarz.pl
Erwin Kaczmarek - ZnanyLekarz.pl

Opinie Erwin Clinic

Zobacz, co Pacjenci sądzą o wizycie w Erwin Clinic

Poznaj zadowolonych pacjentów dr Kaczmarka

wszystkie opinie pochodzą ze znanylekarz.pl

Ania M

5/5

Bardzo polecam doktora Erwina. Jego kompetencje zarówno w stomatologii jak i medycynie estetycznej są wysoko rozwinięte. Potrafi dobrać zabiegi które przynoszą oczekiwane efekty oraz rozpoznać chorobę i zastosować odpowiednie leczenie. Korzystam zarówno z leczenia stomatologicznego jak i zabiegów na twarz. Jestem bardzo zadowolona i z serca polecam. Jeśli szukacie lekarza z powołania, który kocha swoją pracę i jest oddany pacjentom to właściwy adres.

5/5

Przyszedlem do gabinetu bardzo zestresowany,nie potrzebnie dr Kaczmarek to przemiły człowiek i do tego profesionalista pod kazdym względem,myślałem że będę musiał usnąć zęba,lecz doktor uratował mi go!Polecam.

Arkadiusz

Ewelina

5/5

Miałam do usunięcia 4 ósemki i strasznke się bałam. Na całe szczęscie Doktor Erwin okazał się bardzo kompetentnym, ciepłym i empatycznym lekarzem. Przed zabiegiem mój przypadek został poddany dogłębnej analizie. Doktor mi wszystko wytłumaczył i opowiedział o przebiegu samego zabiegu. Byłam świadoma tego, co mnie czeka ale też spokojna. Podanie znieczulenia nie bolało, a wyrwanie 4 ósemek poszło sprawnie (tylko półtora godziny). Po wszystkim Pan Doktor dokładnie powiedział jakie są zalecenia pozabiegowe i w sumie cała wizyta upłynęła miło i bez żadnego stresu. Po wyrwaniu zębów nie było żadnych powikłań. Wszystko super się zagoiło. Dziękuję

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ul. Sportowa 39, 59-300 Lubin       +48 784 898 003       erwin.clinic@gmail.com