Poznaj Erwin Clinic?
Dlaczego my?

Ktoś więcej niż stomatolog? - Dobry dentysta Lubin

Staraliśmy się, aby Erwin Clinic Stomatologia Mikroskopowa było innym miejscem niż wszystkie.  Dbamy o to, aby pasja i praktyka stanowiły podstawę naszych działań, a Pacjent mógł zadbać o to, co najważniejsze – zdrowy uśmiech. Wiemy jak ważne są zdrowe zęby i wiemy, co zrobić, aby uśmiechać się częściej.

W Erwin Clinic każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie i holistycznie. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby całościowo rozwiązywać problemy Twoich zębów i jamy ustnej. Zawsze podpowiemy jak jak zadbać o uśmiech kompleksowo oraz przedstawimy proponowane plany leczenia. Pacjent na możliwość podjęcia decyzji, które rozwiązanie będzie dla niego optymalne.  Stosując najnowocześniejsze materiały, zaawansowane technologicznie sprzęty, precyzję oraz doświadczenie jesteśmy w stanie rozwiązać wiele Twoich problemów.

dobry dentysta Lubin

Prywatna praktyka lekarska

Kameralny gabinet i rodzina atmosfera

  •  BEZBOLEŚNIE
  • NOWOCZEŚNIE
  • PRECYZYJNIE
  • SKUTECZNIE

Dlaczego warto wybrać Erwin Clinic?

W Erwin Clinic podstawą leczenia jest zawsze pełna konsultacja oraz analiza stanu zębów oraz jamy ustnej. Na pierwszej wizycie przeglądowej wykonujemy zdjęcie panoramiczne, RTG oraz zdjęcia wewnątrzustne. Dodatkowo robimy przegląd Twoich zębów pod mikroskopem – dzięki temu nic nie umknie naszej uwadze. Na podstawie wywiadu oraz pełnej dokumentacji medycznej jesteśmy w stanie znaleźć wszystkie ogniska chorobowe zębów oraz błon śluzowych. Leczenie odbywa się zawsze bezboleśnie, ponieważ wszystkie zabiegi w naszej klinice wykonywane są w znieczuleniu ( znieczulenie standardowe lub komputerowe).  Wykorzystując najnowocześniejsze materiały i procedury  wiemy, że leczenie przeprowadzone przez nas będzie trwale, skuteczne oraz zapewni zdrowy uśmiech na wiele lat.

Nowa kultura leczenia
tylko w Erwin Clinic

Twoje zdrowie w pewnych rękach- dobry dentysta Lubin

Zaufanie jest zawsze podstawą dobrej współpracy, dlatego w Erwin Clinic działamy z pełną transparentnością. Zależy nam na tym, aby Pacjent był w 100% świadomy leczenia, jakiego się podejmuje, jego rezultatów oraz cen. Chcąc utrzymać wysoki poziom świadczonych usług stawiamy na najnowocześniejsze materiały, sprzęty oraz pracę w dużym powiększeniu czyli pod mikroskopem. Wiemy, że dobry dentysta Lubin musi wymagać wiele od siebie, aby dać Pacjentowi zdrowy uśmiech, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Dobry dentysta Lubin

Erwin Kaczmarek - ZnanyLekarz.pl
Erwin Kaczmarek - ZnanyLekarz.pl

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ul. Sportowa 39 59-300 Lubin       +48 784 898 003       erwin.clinic@gmail.com