Ortodoncja

Niewidoczne aparaty nakładkowe

I wszystko staje się proste

Ortodonta Lubin

Ortodonta Lubin

Nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu, ale również nie chcesz nosić standardowego aparatu ortodontycznego?  Przerażają Cię zamki i druty na zębach, a może nie jest to Twoją estetyką?  Poszukujesz swojego lekarza, który zajmuje się ortodoncją w Lubinie? Idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie niewidoczne nakładki ortodontyczne, które precyzyjnie przesuną Twoje zęby we właściwym kierunku.

Leczenie wad zgryzu jeszcze nigdy nie było takie proste, a to wszystko dzięki innowacyjnej technologii, która tworzy prawdziwą rewolucję w ortodoncji. Już teraz w Erwin Clinic nowoczesne leczenie ortodontyczne niewidocznymi nakładkami, które są projektowane indywidualnie w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem 𝗦𝗞𝗔𝗡𝗘𝗥𝗔 𝟯𝗗.

Przygotuj się na bezpieczną i przyjemną podróż z przeźroczystymi nakładkami ortodontycznymi

Ortodonta Lubin - niewidoczne leczenie nakładkowe

Ortodonta lubin

Aby skorygować wadę zgryzu, coraz wiecej pacjentów i lekarzy wybiera nakładki wyrównujące.

W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych nakładki są :

 

Prawie niewidoczne - brak zamków i drutów
Wygodne w noszeniu
Łatwo wyjmowane
Nie narzucają ograniczeń dietetycznych
Leczenie nakładkami jest znacznie skrócone w stosunku do tradycyjnego leczenia ortodontycznego

Innowacyjna technologia, która tworzy prawdziwą rewolucję w ortodoncji -
SKAN ZĘBÓW 3D

Niewidoczne aparaty ortodontyczne - ortodonta Lubin

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Dzięki rozwojowi technologii we współczesnej ortodoncji nie ma już konieczności pobierania standardowych wycisków zębów. Dzisiaj mamy dostęp do skanera 3D, który nieinwazyjnie, w przyjemny sposób skanuje zęby pacjenta i otwiera drogę do nowoczesnej ortodoncji. Praca na skanach pozwala na zaplanowanie precyzyjnego leczenia, którego efekt oraz etapy są przedstawiane pacjentowi.

Lekarz przygotowuje plan leczenia w formie wizualizacji, którą można odtworzyć na smartfonie. Plan leczenia zawiera poszczególne etapy oraz oczekiwany efekt końcowy. W większości przypadków proces leczenia trwa kilka miesięcy, a pierwsze efekty można już zauważyć po kilku tygodniach

3 kroki do pięknego uśmiechu

  • Umów się na konsultację z lekarzem stomatologiem i sprawdź czy leczenie systemem nakładkowym jest dla Ciebie. W przypadku braku przeciwwskazań lekarz przejdzie do rozszerzonej konsultacji ortodontycznej podczas której zostanie wykonane zdjęcie panoramiczne, skany 3D zębów oraz opracuje plan leczenia.
  • Na tej podstawie zostaną przygotowane indywidualne nakładki, które odbierzesz w Erwin Clinic. Aby zmaksymalizować skuteczność leczenia ważne jest noszenie nakładek 22 godziny na dobę. W zależności od potrzeb nakładki będą wymienanie co 3 tygodnie
  • Aby sprawdzić postęp leczenia i odebrać nowy pakiet nakładek umów się na wizytę kontrolną co 2-3 miesiące

POZNAJMY SIĘ!

Nie znasz jeszcze Erwin Clinic? Przejdź do zakładki O Nas i dowiedz się więcej

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ul. Sportowa 39 59-300 Lubin       +48 784 898 003       erwin.clinic@gmail.com